فارسی | English | ورود به سایت
- سه شنبه ٠٨ فروردين ١٤٠٢
لینک های مرتبط
حمایت کنندگان ما
$('#s3').cycle({   fx:   'fade',   speed: 'fast',   timeout: 0,   next:  '#next3',   prev:  '#prev3' });
عضویت در خبرنامه
صفحه اصلی > در رابطه با سرطان پستان > جايگاه جراحي و روش هاي محتلف جراحي در سرطان پستان > جراحي پستان > جراحي حفظ پستان با استفاده از تكنيك انكوپلاستيك 

جراحی حفظ پستان با استفاده از تکنیک انکوپلاستیک در سرطان پستان

در جراحی انکوپلاستیک اصول جراحی سرطان یعنی برداشت بافت سرطانی با حاشیه مناسب از بافت سالم با اصول جراحی پلاستیک به معنای تلاش در جهت بهترین نتیجه زیبایی و جلوگیری از دفرمیته در هم ادغام می شود. در حقیقیت جراح انکوپلاستیک پستان همواره می اندیشد که چگونه می تواند بافت سرطانی را به گونه ای بردارد تا پستان باقیمانده مشابه قبل از جراحی یا حتی بهتر از آن باشد.

در جراحی انکوپلاستیک ممکن است از فلاپ های موضعی برای پر نمودن فضای خالی ناشی از برداشت سرطان استفاده نمود یا اینکه از ابتدا جراحی سرطان را در قالب جراحی ماموپلاستی یا ماستوپکسی انجام داد.

همانطور که در جراحی حفظ پستان تاکید شد از اصول ضروری در جراحی انکوپلاستیک تصویر برداری کامل قبل از اقدام به جراحی جهت اطمینان از وسعت ضایعه سرطانی و طراحی جراحی بر اساس آن و اطمینان از عدم وجود ضایعه مشکوک یا سرطانی در بافت باقیمانده پستان است.

 

بازدید کنندگان سایت :

1062376

|

بازدید کنندگان امروز :

64

|

بازدید کنندگان حاضر در سایت :

2

آدرس : انتهای خیابان گاندی شمالی پلاک 9 واحد 1 - تلفن و دورنگار: 88882457 - تلفن وقت دهي: 09101686140 ایمیل: info@tcbc.ir