فارسی | English | ورود به سایت
- سه شنبه ١١ بهمن ١٤٠١
لینک های مرتبط
حمایت کنندگان ما
$('#s3').cycle({   fx:   'fade',   speed: 'fast',   timeout: 0,   next:  '#next3',   prev:  '#prev3' });
عضویت در خبرنامه
صفحه اصلی > واحد تخصصي پستان > استاندارد جديد تشخيص و درمان سرطان پستان 

واحد تخصصی پستان استاندارد جدید تشخیص و درمان سرطان پستان

 واحد تخصصي پستان چيست؟

واحد تخصصي پستان به معناي جمع آوري تخصص هاي درگير در تشخيص و درمان سرطان پستان دركنار هم براي تأمين كليه نيازهاي تشخيصي و درماني بيماران با مشكلات پستان به ويژه در مورد سرطان پستان است. سه تخصص پايه درگير در تشخيص و درمان سرطان پستان  عبارت از جراح پستان، راديولوژيست مداخله گر پستان و متخصص پاتولوژيست با گرايش پستان است. همكاري اين سه گروه با هم منجر به تشخيص سريع ضايعات قابل لمس و غيرقابل لمس با حداقل زمان به محض مراجعه بيمار به جراح مي شود.

با اين كار ساده علاوه بر رفع اضطراب بيمار و كل خانواده در مواجهه با ضايعات پستان در اسرع زمان، تمامی موارد سرطان با حداقل هزينه، زمان و مسافرت شهري بيمار تشخيص داده مي شود. اگر چه اين نكته در سرتاسر ايران حائز اهميت است اهميت آن در كلان شهر تهران با جمعيت 8 ميليون نفري  و گستردگي زياد بسيار بيشتر به چشم مي خورد.

تشخيص زودرس اولين قدم در راستاي تأمين حقوق بيماران و كاهش هزينه هاي تشخيص و درمان سرطان پستان است.

بنابراين درمواجهه با توده هاي مشكوك درپستان به محض معاينه، جراح امكان ارجاع بيمار براي انجام تصويربرداري مناسب و درصورت لزوم انجام نمونه برداري با سوزن كلفت را براي تعيين ماهيت بافتي ضايعه را خواهد داشت. رعايت همين اصل كوچك گام بسيار بزرگي در ارتقاي كيفيت خدمات، كاهش هزينه ها و مسافرت هاي شهري و افزايش قابل توجه سرعت تشخيص ضايعات است.

به علاوه متخصصين رشته هاي مختلف كه دراين واحد ها كار مي كنند به علت تعداد زياد مراجعه تجربه بيشتري در برخورد با بيماري هاي پستان و به ويژه سرطان پستان پيدا مي كنند و با جديت بيشتري راهكار هاي استاندارد بين المللي را دنبال مي كنند كه نتيجه نهايي باز هم به نفع بيمار است.

 <  صفحه قبلي

بازدید کنندگان سایت :

1047076

|

بازدید کنندگان امروز :

172

|

بازدید کنندگان حاضر در سایت :

12

آدرس : انتهای خیابان گاندی شمالی پلاک 9 واحد 1 - تلفن و دورنگار: 88882457 - تلفن وقت دهي: 09101686140 ایمیل: info@tcbc.ir